Marian

Marian Vojtko Marian Vojtko Marian Vojtko

               

Fanklub

Fanklub Mariana Vojtka funguje již od května 2007 a sdružuje většinu Marianových českých i slovenských fanoušků. Máme svůj vlastní web, který je přidružený k tomuto oficiálnímu.

Něco krátce o nás a našich aktivitách. Jsme celkem pohodová parta lidí, která se pravidelně schází na představeních i mimo ně. Mnoho z nás našlo ve fanklubu přátele se stejnými zájmy, tj. muzikálem a samozřejmě Marianem. Pořádáme srazy, kde kromě posezení s Marianem probíhají soutěže, zpívá se, atd. ... Pro vzájemnou komunikaci slouží email a především diskuze na členském webu, kde se také dozvíte pár informací navíc. Celé členství je zcela zdarma a nepodléhá žádným pravidelným poplatkům (vybíráme však na společné dárky pro Mariana, vše je ale dobrovolné!).

Členové fanklubu navíc získají přístup do skupiny na facebooku.

Jak je možné se přihlásit? Stačí jen maličkost, poslat na emailovou adresu fanklub(zavináč)marianvojtko.com níže uvedené údaje.

 

Jméno a příjmení

Město bydliště - stačí nám opravdu jen město, celou adresu nepotřebujeme

Přihlašovací jméno k webu - mělo by být originální, neboť jméno typ "Jana" je možné přidělit jen jednomu člověku

Heslo k vašemu účtu

Email - v případě, že nám zasíláte přihlašovací email z jiné schránky než, na které je vás možné zastihnout. 

 

ihlášku vyřídíme co v nejkratší možné době, pokud by se vám dlouho nikdo neozýval, zašlete prosím email znovu. Po zpracování vám pošleme potvrzovací email s přístupem na web.

 

Vstup do stránek fanklubu