AKCE

ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ VEČERY

Foto: Zuzana Vránová a Jana Bednářová

TOUR HELENA DNES 2018

Jako host vystupuje Marian na koncertním turné Heleny Vondráčkové.

PIRÁTSKÉ PLAVBY

140 LET SDH NÁHOŘANY

V sobotu 11.8.2018 oslavili v Náhořanech 140 let SDH Náhořany, 100 let ČSR a sraz rodáků. Na této akci vystoupl také Marian.

NAROZENINOVÝ KONCERT M. NOSKOVÉ

Foto: Táňa Strunecká

KŘEST VODÍCÍCH PSŮ

12. 2. 2018 se Marian zúčastnil křtu budoucích vodících psů a stal se tak patronem vrhu Z. Akce se konala ve Středisku výcviku vodících psů v Praze – Jinonicích. Středisko se věnuje výcviku vodících psů pro slabozraké a nevidomé.

web: www.vodicipsi.cz
FB: www.facebook.com/vodicipsi.cz/

PROMS GALA 2017

10. 10. 2017 se konal slavnostní koncert u příležitosti 25. výročí české premiéry muzikálu Bídníci.

Za doprovodu Českého národního symfonického orchestru zazpívali držitelé Cen Thálie a hvězdní hosté z pražských a brněnských divadel. Dirigentem byl Maestro Marcello Rota.

Orchestr zahrál skladby z muzikálů West Side Story, Sunset Boulevard nebo Chicago. Sólisty Mariána Vojtka, Moniku Absolonovou, Báru Basikovou, Hanu Holišovou, Pavla Vítka nebo Jana Kříže doplnil 50členný smíšený sbor a řada původních představitelů z muzikálů Les Misérables / Bídníci, Jesus Christ Superstar nebo Dracula. Koproducentem byl Janis Sidovský, který program sestavil.

Největší část dvouhodinové přehlídky tvořily árie z muzikálu Les Misérables / Bídníci, z nichž zazněly například písně Knížka snů, Píseň samotářky, Otčenáš nebo hymnická skladba Příští den.

Foto: Jan Malý, Martin Paldus

© 2021 OFICIÁLNÍ WEB MARIANA VOJTKA