GALERIE

KŘEST CD MUZIKÁL

V úterý 13. 11. 2018 pokřtil Marian své CD s příznačným názvem Muzikál. Kmotrem byl Marianův dlouholetý kolega J. Vojtek.
Na CD najdete patnáct velkých muzikálových hitů a jako bonus novinku nazvanou Není přístupná. Duety pak s Marianem zpívají Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Natálie Grossová a Michaela Gemrotová.
Album můžete zakoupit na supraphonline. Poslechnout si ho můžete i na distribučních kanálech jako např. Spotify, Deezer, Google Play, Amazon Music, iTunes

4 TENOŘI

S JIZVOU A KULHAL

Populární zpěvák Marian Vojtko oslavil své narozeniny opravdu velkolepě. Po skončení muzikálového představení v Divadle Broadway začal celý sál zpívat Happy Birthday jen pro něj. „Byl jsem velice překvapený a dojatý, když najednou 800 lidí začalo zpívat pouze pro mě,“ sdělil nám zaskočený Marian. Zpěvák dostal mnoho dárků, ze kterých měl obrovskou radost. „Jsem dojatý, dostal jsem spoustu dárků, popřáli mi všichni v divadle. Kolegové z Angeliky mi darovali krásný dort, který ozdobila fotka, na které jsem se svými rodiči v kroji.“ řekl nám zpěvák.

Mezi gratulanty nechyběli Yvetta Blanarovičová, Michaela Gemrotová, Bohouš Josef, Ivan Vyskočil, režisér Libor Vaculík a další. „Jak sami vidíte, my tady na Angelice vlastně máme narozeniny denně,“ komentoval Marian závěrečnou odměnu ve formě standing ovation. Mariana nyní můžete vidět v řadě pražských muzikálů, pilně se také připravuje na svůj další sólový koncert.

A co dělá pro své zdraví, když zrovna má chvilku volna? „Bojím se, abych nedopadl jako kulhající Peyrac s jizvou, proto jsem se začal poslední dobou hýbat, chodím cvičit, přece jen, co si budeme povídat, ta padesátka se pomalu, ale jistě blíží,“ dodal se smíchem sobě vlastním Vojtko.

foto: archiv Divadlo Broadway

© 2021 OFICIÁLNÍ WEB MARIANA VOJTKA