DIVADLO

HDK ŽIVĚ

Hudební divadlo Karlín spolu COT Media, TVCOM.cz, Hospodářskou komorou České republiky a Ochranným svazem autorským úspěšně po 14 vysíláních ukončilo pravidelné páteční a sobotní streamování z prázdného divadla, které díky pandemii koronaviru a opatřením v boji s ní, zůstalo na dlouhou dobu bez diváků. Celý projekt měl za úkol v nejtěžší době pomáhat nejzranitelnějším – seniorům a těm, kteří se o ně starají.

Nejen během vysílání, kdy mohli diváci on-line přispět, se podařilo shromáždit finanční a hmotné dary z mnoha význačných českých firem v celkové hodnotě bezmála 5.000.000,- Kč! Veškeré prostředky putovaly do léčeben dlouhodobě nemocných, do seniorských domovů, do domovů s pečovatelskou službou. Rozdělování pomoci bylo koordinováno s radními pro sociální péči jednotlivých krajů.

PLES UPÍRŮ – DERNIÉRA

V neděli 10.6.2018 se muzikál Ples upírů rozloučil s Prahou

CASANOVA

29.9.2017 byla v Severočeském divadle v Ústí nad Labem premiéra muzikálu Zdeňka Bartáka a Petra Markova Casanova.

PLES UPÍRŮ

V neděli 12.2.2017 se uskutečnila v GoJa Music Hall premIéra muzikálu Ples upírů.

ANGELIKA

V únoru 2016 se uskutečnila obnovená premiéra muzikálu Angelika, kde vystupuje Marian v roli hraběte de Peyrac.

FANTOM OPERY

Od záři 2014 se hraje tento světoznámý muzikál také v České republice, v GoJa Music Hall. Marian v něm ztvárňuje hlavní roli.

DRACULA

V roli krvelačného hraběte Draculy vystupoval Marian již při uvedení muzikálu v Divadle Hybernia. Nyní se muzikál u příležitosti 20 let od světové prémiéry vrátil, tentokrát do Hudebního divadla Karlín.

POLSKÁ KREV

V březnu 2014 měla v Janáčkově divadle Brno premiéru Polská krev od Oskara Nedbala. Marian v ní vystupuje v roli hraběte Boleslava Baraňského.

MATA HARI

V září 2013 měl v divadle Broadway premiéru muzikál Mata Hari, ve kterém ztvárnik Marian roli Rudolfa Macleona.

MAM’ZELLE NITOUCHE

Od ledna 2013 vystupuje Marian v Hudebním divadle Karlní v roli Fernanda de Champlatreux v operetě Mam’zelle Nitouche.

© 2021 OFICIÁLNÍ WEB MARIANA VOJTKA